Poradíme vám, jak nakoupit to nejlepší

Nečitelný text? Klikněte

Kvalitu snadno poznáte podle Značky kvality dTestu


Milé příznivkyně, milí příznivci dTestu,

jídlo kupujeme všichni. A často. Někteří z nás si ale všimli, že určité potraviny koupené v Česku nemusí být tak kvalitní jako ty koupené v zahraničí. Celá řada výrobků se stejným názvem má totiž v různých zemích Evropské unie jiné složení. U nás v dTestu se problematikou dvojí kvality zabýváme už dlouho. V poslední době jsme pro vás srovnávali limonády nebo třeba složení roztíratelných tuků a mléčných čokolád s lískovými ořechy.

Možná vás bude zajímat, že se dTest také stal mentorem pro některé další evropské spotřebitelské organizace v mezinárodním projektu FoodPRO. Cílem projektu je sdílení zkušeností v oblasti testování potravin a prohloubení spolupráce spotřebitelských organizací v Evropě. Už jsme stihli realizovat průzkum, ve kterém jsme zjišťovali, jaké cereálie máme v Česku rádi. Na jaře ještě provedeme velký mezinárodní test snídaňových cereálií.

Nejste si jistí, jak poznat kvalitní výrobek na první pohled? Kupujte v obchodech výrobky se štítkem Značka kvality dTestu. Budete mít jistotu, že se jedná o skutečně kvalitní výrobek, který v našem nezávislém testování získal mimořádně dobré hodnocení. Výsledky testů potravin i jiných výrobků naleznete také v placené části na našem webu.

Nemáte ještě předplatné dTestu? Objednejte si naše výhodné balení dvou ročníků. Získáte nejen kompletní ročník 2021, ale zároveň vám pošleme i všechna vydání z roku 2020. To vše nyní pro vás za mimořádnou cenu 1249 Kč.

Co nejvíce radosti z dobrého jídla přeje

váš dTest

dTest

Najdete nás také na   FacebookTwitterLinkedInYouTubeInstagram

Tuto zprávu Vám zaslal dTest, o.p.s., Černomořská 419/10, Praha 10 - Vršovice, IČ: 45770760 na základě dřívější registrace. Nemáte-li zájem o příjem takovýchto informačních sdělení, odběr můžete změnit přes tento odkaz.