Vytisknout

Velké rozdíly v životnosti spotřebičů

Nečitelný text? Klikněte

Velké rozdíly v životnosti spotřebičů - 13 274 domácností se podělilo o své zkušenosti

Milé příznivkyně, milí příznivci dTestu,

nezáleží, zda perete či vysáváte rádi, nebo je to pro vás nepříjemná nutnost. Domácí spotřebiče potřebujeme doma všichni. Více než třináct tisíc domácností se svěřilo našim britským kolegům z organizace Which? s tím, jak dlouho jim vydržely jednotlivé spotřebiče. 

Výsledky jsou zajímavé. Největší rozdíl byl u vysavačů. Ten může odejít do věčných lovišť po 13 letech anebo se dožít krásných 25 let. Myčky odcházejí nejčastěji po problémech s odčerpáváním vody po 13 nebo také 22 letech. Ta samá pračka bude ozdobou koupelny 13 let, ale při troše štěstí vydrží i 21 let. Jak dlouho vydržela pračka vám? Podělte se o svou zkušenost na našem Facebooku.

Dobře vybírat se určitě vyplatí. Chcete-li se rozhodnout pro nejlepší domácí spotřebič na základě objektivních srovnání a nezávislých testů, inspirujte se našimi výsledky. Testy spotřebičů najdete v placené sekci tady

Nemáte ještě předplatné dTestu? Pořiďte si ho, ať můžete správně nakupovat třeba už dnes.

Ať vám chladnička chladí, mrazák mrazí a pračka pere.

Váš dTest

dTest

Najdete nás také na   FacebookTwitterLinkedInYouTubeInstagram

Tuto zprávu Vám zaslal dTest, o.p.s., Černomořská 419/10, Praha 10 - Vršovice, IČ: 45770760 na základě dřívější registrace. Nemáte-li zájem o příjem takovýchto informačních sdělení, odběr můžete změnit přes tento odkaz.