Jaké jsou aktuálně nejproblémovější e-shopy? Dozvíte se v našem videu

Nečitelný text? Klikněte

Milé příznivkyně, milí příznivci dTestu,

už několik let provozujeme službu VašeStížnosti.cz, která zprostředkovává mimosoudní řešení sporů mezi spotřebiteli a podnikateli. V poslední době zaznamenáváme velké množství stížností na některé problémové e-shopy, které krátí práva českých spotřebitelů. Na jakém principu tyto e-shopy fungují, jaké zboží nejčastěji nabízejí, co si zkontrolovat před prvním nákupem a na jaké konkrétní e-shopy si dát pozor? To se dozvíte v našem videu.

Dva ročníky dTestu za 549 Kč!

Chcete mít dostatek čtení na celé léto za skvělou cenu? S naším balíčkem ročníků 2019 a 2020 to nebude problém! Těšit se můžete na všechny tištěné časopisy, přístup do online databáze, mobilní aplikaci dTest, praktickou čtečku nebo poslech článků prostřednictvím audiotéky.

 

Článek
Tuhý šampon – ekologičtější než tekutý?

Už jste vyzkoušeli stále populárnější tuhé šampony nebo vlasová mýdla? Víte, jaký je mezi nimi rozdíl a jak je používat? A jsou tyto produkty ekologičtější než tekuté šampony, co se týče výrobního procesu či použitých obalů?

Zjistit více

 

Článek
Borůvky z dovozu plné chemikálií?

Chystáte se na borůvky? Kolegové ze Švýcarska otestovali čerstvé i mražené borůvky z různých zemí světa. Cílem bylo zjistit přítomnost nežádoucích chemikálií, jako jsou fungicidy nebo insekticidy. A jaký byl výsledek?

Zjistit více

Facebook like

49×

Share

Chytlo se v síti
FlixBus musí změnit obchodní podmínky

Přepravce FlixBus bude muset upravit své obchodní podmínky podle evropských pravidel pro ochranu spotřebitelů. Nově tak převezme odpovědnost za přepravovaná zavazadla nebo umožní nastoupit či vystoupit na kterékoliv zastávce zakoupené trasy. Více

dTest radí
Spotřebitelská poradna

Se zodpovídáním dotazů týkajících se spotřebitelského práva máme mnohaleté zkušenosti. Jestliže byste potřebovali poradit i vy, zavolejte nám na číslo 299 149 009 nebo zašlete svůj dotaz přes elektronický formulář.

Zjistit více

 

dTest pomáhá
VašeStížnosti.cz

Řešíte problém s nepoctivým obchodníkem? Čekáte na objednané zboží celou věčnost nebo vám vůbec nepřišlo? Obraťte se na naši službu VašeStížnosti.cz, která se snaží řešit spory s podnikateli mimosoudní cestou.

Zjistit více

Připomeňte si naše červencové testy:

Test grilovacího uhlí

 

Test grilovacích tyčinek

 

Test grilovacích kořenicích přípravků

Test elektrických plotostřihů

 

Test opalovacích přípravků

 

Test vestavných trub

Pamatujte na to, že dTest vždy stojí na vaší straně, a proto vám už mnoho let pravidelně přináší užitečné informace ze světa spotřebitelů.

Šárka Štěpánková

dTest

Najdete nás také na   FacebookTwitterLinkedInYouTubeInstagram

Tuto zprávu Vám zaslal dTest, o.p.s., Černomořská 419/10, Praha 10 - Vršovice, IČ: 45770760 na základě Vaší dřívější registrace. Nemáte-li zájem o příjem takovýchto informačních sdělení, odběr můžete změnit přes tento odkaz.