Předplatné

Výsledky testů

Poradna

Články

Kampaně

       

Milé příznivkyně, milí příznivci časopisu dTest,

na základě Vaší registrace Vám zasíláme přehled nebezpečných výrobků na serveru www.dtest.cz za uplynulý týden:

Mercedes-Benz Sprinter

Osobní dodávka / lehké užitkové vozidlo. Kód svolávací akce: VS3GELAGER. 

Riziko: zranění

 

Toi-Toys ruční granát na hraní s 96 roznětkami

Ruční granát na hraní v sadě tvořené jedním granátem (oranžová, stříbrná) a čtyřmi sadami roznětek. Výrobek je prodávaný v blistru s kartonovou zadní částí a průhlednou plastovou přední částí.

Riziko: poškození sluchu

 

panenka "Emily - Classical Fashions"

Plastová panenka s příslušenstvím (sada oblečení a peníze na hraní) a kabelkou v reálné velikosti. Výrobek je prodávaný v kartonové krabici s plastovým okýnkem vpředu.

Riziko: chemické

 

sliz na hraní "Poopsie slime"

Žlutý, bílý a zelený sliz na hraní v průhledné nádobce s bílým víčkem zabalený do průhledné plastové fólie.

Riziko: chemické

 

BUBBLE sliz na hraní "Super slime"

Fialový, bílý a růžový sliz na hraní v průhledné nádobce s bílým víčkem zabalený do průhledné plastové fólie.

Riziko: chemické

 

Xucai sada nalepovacích nehtů

Sada bílých a modrých plastových nehtů (12 kusů) dodávaná s oranžovou tubou obsahující lepidlo. Výrobek je prodávaný v kartonové krabici s průhledným plastovým okýnkem.

Riziko: chemické

 

Happy Tree dětská sportovní souprava

Sada je tvořená červenou mikinou s kapucí a kalhotami se stahovacími šňůrkami s volnými konci a stahováky a je určená dětem do čtyř let.

Riziko: uškrcení, zranění

 

dámské kožené kalhoty

Dámské tmavě hnědé kožené kalhoty s laclem (velikost 44) s výšivkami.

Riziko: chemické

 

Sara nalepovací nehty "Fashion Nails"

Sada růžových a bílých plastových nehtů (12 kusů) dodávaných s lepidlem v oranžové tubě. Výrobek je prodávaný v kartonové krabici s průhledným plastovým okýnkem.

Riziko: chemické

 

AGIVA olej na vousy

100 ml pečujícího oleje pro vousy (knír a plnovous).  Výrobek je zabalený do neprůhledné černé plastové lahvičky s etiketou a prodávaný v kartonové krabici obsahující 12 kusů.

Riziko: chemické

 

Bio Claire zesvětlujicí tělové mléko bez hydrochinonu

350 ml rozjasňujícího tělového krému. Výrobek je prodávaný v bílé plastové lahvičce s bílým šroubovacím uzávěrem.

Riziko: chemické

 

Fitocosmetic barva na vlasy na bázi henny "KPEM-XHA / Cream Henna"

50 ml přípravku na barvení vlasů na bázi henny. Výrobek je zabalený v zapečetěném třpytivém plastovém sáčku a prodávaný v kartonovém obalu.

Riziko: chemické

 

adaptér do zásuvky

Adaptér se třemi zásuvkami vhodný pro jmenovité napětí 250 V, 6 A, bez uzemnění a se stupněm ochrany IP20. Výrobek je prodáván bez obalu.

Riziko: popálení, požár, úraz elektrickým proudem

 

Start prodlužovací kabel

Bílý prodlužovací kabel se 3 zásuvkami a 5 m dlouhým kabelem. Technické parametry: 10A, 250V, Pmax 2500W, IP20. Výrobek je zabalený do průhledného plastového sáčku uzavřeného modrým kartonem s označením značky, návodem a popisem výrobku, detaily o dovozci a varováním.

Riziko: popálení, požár

 

ART sensations LED světelná tabulka (light pad)

Světelná tabulka (light pad) se třemi úrovněmi jasu dodávaná se samostatnou nabíječkou. Výrobek je prodávaný v černo-červené kartonové krabici.

Riziko: popálení, požár, úraz elektrickým proudem

 

Weimeng KN95 skládací ochranná maska

Bílá ochranná dýchací poloobličejová maska kategorie KN95. Výrobek je prodávaný v bílé kartonové krabici obsahující 50 kusů.

Riziko: zdravotní

 

sada mýdel

Kosmetická sada tvořená 8 různými miniaturními mýdly představujícími části potravin (ovoce a vejce) v proutěném koši. Výrobek je prodávaný v proutěném koši se zeleným papírem uvnitř.

Riziko: udušení

 

Kemei zastřihovač vlasů

Profesionální zastřihovač vlasů. Pánský elektrický holicí strojek KEMEI Basic. Výrobek byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay.

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

zastřihovač vlasů "Flyglobal"

Dobíjecí zastřihovač vlasů se sadou holicích hlav. Výrobek byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby Amazon. Podle informací uvedených v nabídce je výrobek dodáván s adaptérem a označen jako „multifunctional waterproof- multifunkční a vodotěsný“.

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

Surker profesionální zastřihovač vlasů

Sada na stříhání vlasů dobíjená elektřinou (zastřihovač a holicí strojek). Podle informací uvedených v nabídce je výrobek dodáván s adaptérem, sadou holicích hlav, hřebenem a čisticím kartáčem. Výrobek byl prodáván online, zejména na prostřednictvím služby Amazon.

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

Cheap4UK zastřihovač vlasů "Hair Clippers Men Professional Cordless Clippers"

Zastřihovač vlasů v černé a stříbrné barvě s vestavěnou baterií, kterou lze nabíjet pomocí dodaného síťového kabelu a síťového adaptéru. Je doplněn různými doplňky pro různé střihy. Výrobek byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby Amazon a nabízen byl jako Hair Clippers Men Professional Cordless Clippers Haircut Hair Trimmer Kit Rechargeable Head Shaver".

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

Heatigo napařovací čepice

Napařovací čepice na vlasy s příslušenstvím. Výrobek byl prodáván online, zejména na prostřednictvím služby Amazon. Podle informací uvedených v nabídce je výrobek dodáván s adaptérem, převodníky a příslušenstvím k čepici.

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

Kemei zastřihovač vlasů pro děti "Baby Cut of the Experts"

Elektrický zastřihovač vlasů pro děti. Výrobek je prodávaný v malé černé a modré kartonové krabici. Výrobek byl prodávaný online, zejména prostřednictvím služby eBAY.

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

lampa na gelové nehty

Manikúra na nehty, která je slouží i jako vysavačem / sušičkou. Podle informací uvedených v nabídce je výrobek dodáván s britským adaptérem. Výrobek byl prodáván online.

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

náhrdelník "Fashion Jewelry NICKEL FREE"

Náhrdelník se třemi černými koženými proužky s kovovým lemem, stříbrnou sponou a kovovým přívěskem ve tvaru srdce. Prodáváno v průhledném plastovém sáčku.

Riziko: chemické

 

BRAVO Tlakový hrnec

Tlakový hrnec z nerezové oceli vhodný pro všechny typy varných desek, s odnímatelným víkem, které je vybaveno regulačním a pojistným ventilem. Výrobek je prodávaný v kartonové krabici.

Riziko: popálení, zranění

 

Cynel Unipress pájecí drát

100 g kovového pájecího drátu. Výrobek je navinutý na cívce s oranžovou a bílou etiketou a byl prodáván také online, zejména prostřednictvím služby eBAY.

Riziko: chemické

 

Ford Transit, Transit Custom

Osobní dodávka / lehké užitkové vozidlo. Kód svolávací akce: 20S24.

Riziko: požár

 

Volvo S60 a V60

Osobní vůz. Kód svolávací akce: R29997.

Riziko: požár, zranění

 

Aprilia RSV4 - TUONO

Motocykl. Kód svolávací akce: PA2ZZQ2001. 

Riziko: zranění

 

Leroy Merlin bazénový teploměr

Bazénový teploměr, 22 cm. Ke špičce teploměru je připevněná měkká gumová figurka ve tvaru různých mořských zvířat.

Riziko: udušení

 

More for Cats and Dogs vodítko pro psy "Elegance"

Vodítko pro psy z černé kůže obalující bílý provaz s různými kovovými komponenty stříbrné barvy (např. karabina, kovové kroužky).

Riziko: chemické

 

PLOW skládací respirátor KN95

KN95 ochranná dýchací filtrační poloobličejová maska odpovídající kategorii FFP2 dle EN 149. Výrobek je jednotlivě balený v tyrkysovém plastovém obalu.

Riziko: zdravotní

 

jednorázová obličejová maska

Modrá ochranná dýchací filtrační poloobličejová maska kategorie KN95, odpovídající FFP2 dle EN 149. Výrobek je prodáván v průhledném blistru obsahujícím 40 kusů.

Riziko: zdravotní

 

Beemoo dětská jídelní židle

Skládací vysoká židle s odnímatelným plastovým pultíkem. Výrobek je zabalený v kartonové krabici s obrázkem a jménem výrobku a byl prodáván také online.

Riziko: zranění

 

Hauck dětská jídelní židle "Mac Baby Deluxe"

Skládací vysoká židle s pultíkem dostupná v několika barvách a designech s různými modelovými čísly a čárovými kódy (nebezpečí se týká všech).  Výrobek je zabalený v bílé kartonové krabici s obrázkem výrobku a byl prodáván také online. 

Riziko: udušení, uškrcení, zranění

 

čajový servis na hraní

Čajový servis na hraní ze dřeva tvořený podnosem, čajovou konvičkou, hrnečky, talířky, cukřenkou, lžičkami a čajovými sáčky. Výrobek byl nabízen online jako "Kids Girls Simulate Wooden Pink Tea Set Play House Educational Toy Kitchen Tools Toys Baby Early Education Puzzle Tableware Gift". Sada je zabalená v růžové kartonové misce s víkem, vše zabaleno do plastového sáčku. Sada byla prodávaná online, zejména prostřednictvím služby Amazon.

Riziko: udušení, udušení

 

 

Najdete nás také na  

Tuto zprávu Vám zaslal dTest, o.p.s., Černomořská 419/10, Praha 10, IČ: 45770760 na základě přihlášení k odběru. Nemáte-li zájem o příjem takovýchto informačních sdělení, odběr můžete změnit přes tento odkaz