Předplatné

Výsledky testů

Poradna

Články

Kampaně

       

Milé příznivkyně, milí příznivci časopisu dTest,

na základě Vaší registrace Vám zasíláme přehled nebezpečných výrobků na serveru www.dtest.cz za uplynulý týden:

světelný řetěz 188 LED FÉNY

Světelný řetěz se 180 nevyměnitelnými LED světly. Výrobek má zásuvku umožňující připojení dalšího světelného řetězu. Výrobek není chráněný proti vlhkosti, je však doporučený pro venkovní používání. Výrobek je zabalený v průhledné plastové krabičce.

Riziko: popálení, požár, úraz elektrickým proudem

 

světelný řetěz 180 RICE LIGHT

Světelný řetěz se 178 barevnými nevyměnitelnými miniaturními světýlky. Zabaleno v barevné krabičce s vánočním stromkem.

Riziko: popálení, požár, úraz elektrickým proudem

 

JINBO LED svítidlo

Pevné svítidlo s 2 x 72 nevyměnitelnými LEDdiodami. Rozměry: 915 mm x 77 mm x 25 mm. Výrobek je prodáván také online. Výrobek je prodáván v bílé a modré kartonové krabici.

Riziko: popálení, požár, úraz elektrickým proudem

 

řezací čepel 6T

Náhradní příslušenství - řezací čepel mulčovacího typu se šesti noži pro přenosné křovinořezy. Výrobek byl prodáván online. 

Riziko: pořezání, zranění

 

VW Passat, Arteon

Osobní vůz. Kód svolávací akce: 47P8

Riziko: zranění

 

BMW 1, 2 Gran Coupé

Osobní vůz. Kód svolávací akce: 0032100300.

Riziko: zranění

 

Evobus Citaro

Autobus. Kód svolávací akce: 54.10M20087A. 

Riziko: požár

 

Evobus Citaro, Conecto

Autobus. Kód svolávací akce: 83.70M20090A.

Riziko: požár

 

Solaris Urbino

Autobus. Kód svolávací akce: AS1055.

Riziko: požár

 

Citroen Jumpy, Spacetourer

Osobní vůz. Kód svolávací akce: HBG, HAQ, HBF.

Riziko: zranění

 

Mercedes-Benz Sprinter

Osobní dodávka / Lehké užitkové vozidlo. Kód svolávací akce: VS3BRADVER

Riziko: zranění

 

respirátor

Skládaný poloobličejový respirátor s filtrem kategorie FFP2 (EN 149) se sponou na nos a elastickými šňůrkami k upevnění za ušima. Výrobek je jednotlivě balený v průhledných plastových sáčcích a prodáván v kartonové krabici obsahující 20 kusů.

Riziko: zdravotní

 

LISCIANIGIOCHI sliz na hraní

Sada na výrobu slizu obsahující 2 průhledné nádobky se slizem, 2 pytlíky s brčky, 2 zkumavky práškového barviva a 2 formy ve tvaru hlav jednorožců. Kartonová krabice.

Riziko: chemické

 

2008 l, Fantasy MAKE UP 12 barevných tužek - Theater Make-up

12 tužek na dětský make-up v různých barvách. Zabaleno v bílé, neprůhledné plastové krabičce a průhledným krytem.

Riziko: chemické

 

panenka "Fashion Perfect"

Panenka je vyrobená z plastu, má dlouhé vlasy a žluté šaty. Panenka je zabalená v kartonovém obalu.

Riziko: chemické

 

DanYong plavecké brýle

Plavecké brýle. Zabaleno v plastovém blistru s kartonovou zadní částí.

Riziko: chemické

 

plastový pony

Pony vyrobený z fialového plastového materiálu se svítícím ocasem. Zabaleno v kartonové krabici.

Riziko: chemické

 

Funny Toys panenky a nádobí "Happy Kitchen"

Čtyři malé panenky sedící na lavicích u svátečně prostřeného stolu. Hračka je zabalená v kartonové krabici zabalená do plastu.

Riziko: chemické

 

Rong Xing Da doktorský kufřík

Doktorský kufřík obsahující panenku miminko a lékařské příslušenství. Zabaleno v kartonové krabici s průhledným okýnkem.

Riziko: chemické

 

Sports n Fun luk s šípy

Sada zbraní na hraní tvořená velkým červeným šípem a 4 zelenými plastovými šípy s červenými přísavkami. Výrobek je prodávaný v kartonové krabici.

Riziko: udušení

 

Fashion panenka Moana (Vaiana)

Plastová panenka představující hlavní postavu kresleného filmu. Výrobek je zabalený v kartonové krabici s průhledným plastovým okýnkem.

Riziko: chemické

 

Diving game lovení rybiček

Hra lovení rybiček s prutem a malými rybičkami. Zabaleno v kartonu a průhledném plastu.

Riziko: udušení

 

sunlux mezinárodní adaptér

Mezinárodní adaptér do zásuvky. Výrobek je nabízen v obalu s obrázkem výrobku, identifikačními údaji a návodem k použití.

Riziko: úraz elektrickým proudem

 

pilový kotouč

Pilový kotouč o průměru 115x22 mm s řetězem s 9 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro standardní úhlové brusky. Výrobek byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby Amazon.

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč, 4 palce, průměr 100 mm, s řetězem s 22 zuby. Výrobek je inzerován pro použití na komerčně dostupných úhlových bruskách. Výrobek byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby Amazon.

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč s průměrem 125 mm a řetězem se 13 zuby, inzerovaný jako vhodný pro použití na standardních úhlových bruskách. Výrobek byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay.

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč o průměru 4 palce s řetězem se 14 zuby. Výrobek je inzerován pro použití na komerčně dostupných úhlových bruskách. Výrobek byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay.

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč s průměrem 125 mm, průměrem středícího otvoru 22,23 mm a s řetězem s 9 zuby. Byl inzerován jako vhodný pro použití na standardních komerčních úhlových bruskách a prodáván online, zejména prostřednictvím služby Amazon.

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč s průměrem 125 mm a řetězem se 14 zuby. Byl inzerován jako vhodný pro použití na standardních komerčních úhlových bruskách a prodáván online, zejména prostřednictvím služby Amazon.

Riziko: zranění

 

pilový kotouč 8", 60 T

Pilový kotouč s průměrem 205 mm a 60 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

pilový kotouč CARBIDE CHAIN SAW BLADE

Pilový kotouč s řetězem s 8 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

řezný kotouč

Řezný pilový kotouč s průměrem 125 mm a 6 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na komerčně dostupných úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč s průměrem 125 mm a řetězem s 22 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na komerčně dostupných úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč s průměrem 125 mm a 40 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na komerčně dostupných úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč s průměrem 125 mm a řetězem s 14 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na komerčně dostupných úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

pilový kotouč 14.000RPMmax, 5/8" Center

Pilový kotouč s řetězem s 22 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

řezný kotouč

Řezný pilový kotouč s průměrem 125 mm, průměrem středícího otvoru 22 mm a se 3 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na komerčně dostupných úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

pilový kotouč

Pilový kotouč s průměrem 4 palce a řetězem s 22 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na komerčně dostupných úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

řezný kotouč

Řezný pilový kotouč s průměrem 125 mm a se 3 zuby. Výrobek je inzerován jako vhodný pro užití na komerčně dostupných úhlových bruskách a byl prodáván online, zejména prostřednictvím služby eBay. 

Riziko: zranění

 

ODO "PROF-NIKIS" skládací gril, skládací gril s grilovacími jehlami

Skládací gril z nerezové oceli s grilovacími jehlami nebo bez nich, v závislosti na modelu. Výrobek je prodávaný v kartonové krabici s nálepkou s informacemi o výrobku v azbuce.

Riziko: pořezání

 

ochranná maska

Látková ochranná dýchací poloobličejová maska s údajnou ochrannou schopností vůči Covid 19. Výrobek byl prodáván online.

Riziko: zdravotní

 

Jtrip módní dětská ochranná maska

Látková ochranná dýchací poloobličejová maska s údajnou ochrannou schopností vůči Covid 19. Výrobek je balen jednotlivě v bílém a průhledném uzavíratelném plastovém sáčku a byl prodáván online.

Riziko: zdravotní

 

Dromex ochranná maska

Ochranná filtrační poloobličejová maska - respirátor kategorie FFP2 v souladu s EN 149. Výrobek je balen jednotlivě v průhledném plastovém sáčku.

Riziko: zdravotní

 

Dragon Fireworks zábavní pyrotechnika - rakety bez odpalovací tyčky

Černé rakety bez odpalovací tyčky. Základní balení 4 raket v kartonové krabici s průhledným okýnkem.

Riziko: popálení, poškození sluchu, poškození zraku

 

plyšový jednorožec s flitry "Sequin Glitzies"

Plyšová hračka ve tvaru jednorožce s flitry na povrchu. Výrobek byl prodáván online, především prostřednictvím služby eBay.

Riziko: zranění

 

 

Najdete nás také na  

Tuto zprávu Vám zaslal dTest, o.p.s., Černomořská 419/10, Praha 10, IČ: 45770760 na základě přihlášení k odběru. Nemáte-li zájem o příjem takovýchto informačních sdělení, odběr můžete změnit přes tento odkaz