Stále se můžete zaregistrovat do další hromadné změny dodavatelů s dTestem. Registrace je nezávazná.

 

Vážená paní / Vážený pane,


registrace do letošního ročníku úspěšné kampaně Chci výhodnější energie právě probíhá!

V předchozích kolech této kampaně ušetřily zapojené domácnosti přes 151 milionů korun za elektřinu a plyn. To nás utvrzuje v přesvědčení, že má smysl pomáhat spotřebitelům v oblastech, kde jednotlivec sám za sebe často mnoho nezmůže. Proto pořádáme další ročník hromadné změny dodavatelů energií a dovolujeme si Vás tímto pozvat k registraci.

Obdélník: se zakulacenými rohy: Chci se zaregistrovat

Zaregistrujte se do naší kampaně, abyste mohli získat osobní nabídku s výpočtem úspor právě pro svoji domácnost. Čím více nás bude, tím budeme mít silnější vyjednávací pozici vůči dodavatelům energií. A tím lepší podmínky dodávek elektřiny a plynu můžeme získat – pro všechny!

Zaregistrujte se ještě dnes, registrace je otevřena pouze do 7. března 2018.

Bližší informace naleznete na našich webových stránkách. Kontaktovat nás můžete také na telefonním čísle 272 272 271 nebo e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Děkujeme Vám za zájem o kampaň.

S přáním krásného dne,
Martin Černý
ředitel dTestu

 
   
 

 

Najdete nás také na  

Tuto zprávu Vám zaslal dTest, o.p.s., Černomořská 419/10, Praha 10, IČ: 45770760 na základě dřívější registrace. Nemáte-li zájem o příjem takovýchto informačních sdělení, odběr můžete změnit přes tento odkaz.